Hacki do World of Tanks

Już na samym wstępie, chciałbym pozdrowić wszystkich tych, którzy „hacków” do World of Tanks używają, lub kiedykolwiek używali. Mam nadzieję, że nowi właściciele ich kont zrobią z nich pożytek, lub chociaż sprzedadzą je za godziwe pieniądze. Codziennie dostaję od was wiadomości z pytaniami, jakich hacków używam i skąd te wziąć. Już odpowiadam…

Nie od dziś wiadomo, że hacki można spotkać niemal do wszystkich gier. Zaczynając od zwykłych singleplayerów, w których to możemy wpisać kod na przypływ gotówki, a kończąc na grach z udziałem wielu graczy, do których niestety zalicza się również MMO. O ile hacki i kody w grach typu pojedynczy gracz to sprawa sporna, to w wieloosobówkach sprawa wygląda już inaczej. Tutaj mamy do czynienia z innymi, prawdziwymi ludźmi, którzy liczą na przyjemną i przede wszystkim uczciwą zabawę. Efekt używania nielegalnego oprogramowania można najbardziej chyba zauważyć w grach typu FPS, jak Combat Arms czy Counter Strike. W w/w grach „czitowanie” to chleb powszedni. Ale żeby nie przedłużać już, przejdę do meritum sprawy.

Hack za darmo i jeszcze złoto, oraz kredyty do tego!

Na zdrowy rozsądek: dlaczego ktoś miałby dać ci za darmo program, dzięki któremu wpiszesz sobie dowolną liczbę złota, oraz kredytów, którymi doładujesz sobie konto? Dlaczego takich programów nie znajdziesz w popularnych serwisach oferujących programy, typu dobreprogramy.pl itp? Czy nie uważasz, że jeśli ktoś wymyśliłby sposób, na „lewe” doładowanie konta, to nie próbowałby na tym nieco zarobić, chociażby sprzedając go na allegro?World of Tanks Hacks Otóż twórca takiego hacka zarabia, i to więcej niż ci się wydaje, a na dodatek w 100% twoim kosztem! Wszystkie programy typu „Hack do World of Tanks” posiadają kilka pól do wypełnienia, w których najważniejsze to Login, oraz Hasło. W innych pozycjach możemy wpisać interesującą nas kwotę złota, oraz kredytów, które „dostaniemy” po doładowaniu. Przezorni pewnie od razu nie wpiszą 999999999 kredytów i 99999999 złota z obawy „przed wykryciem przez system oszustwa”, jednak do dbania o bezpieczeństwo konta ma się to jak do oblania się kanistrem z benzyną, podpalenia i liczenia na to, że wiatr zgasi płomienie. Wypełniwszy wszystkie pola w okienku hacka i wciśnięciu przycisku START! tak naprawdę wysyłamy nasze dane konta do osoby, która ten program stworzyła i która z pewnością już wie, co z twoim kontem zrobić. Nie pozostaje później nic innego, jak płacz, zgrzytanie zębów i narzekanie, czemu to mnie dotknęło, a nie tego cholernego Scoobanego : ) .

LUDZIE! Nie dajcie się omamić autentycznym filmikom przedstawiającym, jak to perfekcyjnie ten hack działa. Nie dajcie się omamić ludziom, potwierdzającym jego skuteczność! Gwarantuję, że używając takich rzeczy nie zyskacie nic, a stracicie wiele.