Bardzo popularną metodą na przyciągnięcie nowych klientów przez brokerów stał się w ostatnim czasie bonus powitalny bez depozytu , który otrzymujemy po zakończeniu procesu rejestracji. Dzięki niemu można wkroczyć w świat inwestycji online w sposób znacznie bardziej przygotowany i świadomy.

Korzyści płynące z bonusu – bonus powitalny bez depozytu

W początkowej fazie, darmowy bonus bez depozytu pozwala na wdrożenie się i przejście przez kilka sesji treningowych, przeprowadzając realne transakcje, zanim na dobre rozgościmy się w świecie inwestowania online. Ponadto często, po spełnieniu drobnych warunków, zarobione na naszych transakcjach pieniądze możemy wypłacić. Oferowany przez brokera darmowy kapitał (tzw. no deposit bonus) to rodzaj poligonu i wprawki zarazem, która daje szansę na obycie się z nowym dla nas środowiskiem, opanowanie podstaw działania, zapoznanie się z dostępnymi instrumentami finansowymi, jeszcze zanim zaczniemy inwestować własne, realne pieniądze.

darmowy bonus bez depozytu

Promocje tego typu to idealny początek przygody z inwestycjami walutowymi oraz możliwość poznania platformy danego brokera, z którym chcielibyśmy rozpocząć współpracę.