Podczas pobytu za granicą dochodzi niekiedy do przykrych wypadków. Z wielu względów dostęp do profesjonalnej pomocy prawnej może być wtedy utrudniony. Firma Adwokat w Europie wychodzi naprzeciw potrzebom klientów znajdujących się w trudnym położeniu. Pomaga m.in. w rozwiązaniu spraw spadkowych poza granicami kraju oraz uzyskaniu odszkodowań po wypadkach.

O firmie

Firma Adwokat w Europie na początku swojej działalności zajmowała się jedynie pomocą poszkodowanym w wypadkach, a potem rozszerzyła swoje usługi i świadczy je we wszystkich państwach świata. Jeśli wypadek miał miejsce w obcym kraju, firma pozywa zagraniczne towarzystwa ubezpieczeniowe. Dzięki temu klient ma możliwość uzyskania dużo wyższych kwot niż w przypadku likwidowania szkód przez ich reprezentantów. By wszystko odbywało się zgodnie z zagranicznym prawem, firma Adwokat w Europie współpracuje z partnerami z obcych krajów. Ponadto oferuje prowadzenie korespondencji w obcych językach i tłumaczenia, weryfikuje orzeczenia wydawane na zlecenie towarzystw ubezpieczeniowych, zapewnia poszkodowanemu wsparcie psychologiczne i zajmuje się uzyskaniem dokumentacji medycznej ze szpitali oraz dokumentów z policji, prokuratury czy sądów.

Jakie są obszary działania firmy Adwokat w Europie?

Pomoc prawna za granicą jest oferowana przez firmę bezpłatnie, sprawa zostaje rozwiązana w najkrótszym możliwym czasie. Jednym z priorytetowych obszarów działań jest uzyskiwanie spadków po krewnych za granicą. Firma zajmuje się też kwestiami związanymi z wypadkami komunikacyjnymi i wypadkami w pracy, pozwala uzyskać odszkodowania dla poszkodowanych oraz ich bliskich. Pomaga uzyskać świadczenia związane ze śmiercią bliskiej osoby za granicą. Ponadto specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących arbitrażu międzynarodowego, sporów korporacyjnych, usług windykacyjnych, a także w poszukiwaniu genealogicznych spadkobierców i ochronie praw autorskich.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Adwokat w Europie?

Firma Adwokat w Europie udostępnia klientom formularz, za pomocą którego mogą zgłosić się po bezpłatną konsultację. Opinie osób, które skorzystały z jej usług świadczą o najwyższym poziomie oferowanej pomocy prawnej. Firma może pochwalić się wysokim współczynnikiem wygranych przypadków – wynosi on 89%. Obecnie współpracuje z ponad 200 osobami w 21 krajach. Klienci pochodzą nie tylko z Europy, ale także ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Rosji czy Izraelu. Ich zaufanie świadczy o profesjonalizmie pracowników.