Londyn zwiedzanie z dzieckiem…czy to możliwe? Oczywiście!
Odkryj najlepsze rzeczy do zrobienia i miejsca do zobaczenia w Londynie z dziećmi. Niezależnie od tego, czy szukasz restauracji przyjaznych dzieciom, bezpłatnych atrakcji dla dzieci, miejsc z dziećmi lub pomysłów na spędzenie dnia w Londynie, rodzinne dni w Londynie można łatwo zaplanować, korzystając z proponowanych najlepszych wskazówek.
Znajdź zajęcia dla dzieci w Londynie dla osób w każdym wieku, od małych dzieci po nastolatki – nigdy nie zabraknie Ci pomysłów na dzień w Londynie, w najlepszych muzeach i najlepszych londyńskich przedstawieniach teatralnych dla dzieci, parkach rozrywki i na placach zabaw. Zarezerwować niektóre atrakcje możesz online bądź telefonicznie co ułatwia sprawy organizacyjne i sprawia że nie tracisz czasu w długich kolejkach.

Najciekawsze miejsca dla najmłodszych, które bawią i edukują:

-Puść wodze fantazji w Discover Story’s Centre.
-Dotknij 4, 5-miliardowego meteorytu w planetarium Petera Harrisona w Royal Observatory Greenwich.
-Poczuj wstrząsające uczucie trzęsienia ziemi w Muzeum Historii Naturalnej.
-Odwiedź Muzeum Nauki, aby spojrzeć na moduł dowodzenia Apollo 10, statku kosmicznego, który okrążył Księżyc w 1969 roku.
-Dowiedz się, jak ludzie żyli w dawnych czasach, zaglądając do miniaturowego świata historycznych domów lalek w Muzeum Dzieciństwa V&A.
-Zobacz egipskie mumie w British Museum.
-Generuj sztukę współczesną z całą rodziną w Tate Modern.
-Dotknij ramion bogatych i znanych osób w muzeum figur woskowych Madame Tussauds.